blank

کیوسک‌های سفارش‌گیر، راهکاری هوشمندانه برای صنف غذا و نوشیدنی

با کیوسک‌های سفارش‌گیر متمایز باشید

اگر کسب‌و‌کارتان را به خوبی پیش برده‌اید و  مجموعه‌ای را با دکور جذاب، غذاها و نوشیدنی‌های با کیفیت و پرسنل حرفه‌ای راه‌اندازی کرده‌اید، و یا در ابتدای مسیر هستید و مشتریان خود را پیدا کرده‌اید؛ آنچه شما را از بقیه متمایز می‌کند ارزشی است که شما برای زمان مشتریان خود قائل می‌شوید و این یعنی استفاده از «کیوسک‌های سفارش‌گیر»!

کیوسک سفارش‌گیر

پس با یک هوشمندی ظریف می‌توانید توجه سهم بیشتری از مشتریان بازار را به سمت خود جلب کنید.

وقتی شرایطی را برای مشتریانتان فراهم کنید که بتوانند خودشان مستقل از گارسون و صندوقدارهای رستوران، به راحتی منو را با تصاویر با کیفیت و توضیح کامل درباره مواد تشکیل دهنده هر آیتم ببینند، انتخاب کنند و همان‌جا هم پرداخت کنند با کم‌ترین معطلی سفارش خود را ثبت و  هزینه آن را پرداخت کرده‌اند و تنها در انتظار تحویل سفارش خود می‌مانند.

استفاده از «کیوسک‌های سفارش‌گیر» هوشمندی ظریف شماست.

 

متمایز باشید

با  استفاده از کیوسک‌های سفارش‌گیری در کنار «صندوق فروشگاهی مکانیزه» و همکاری صندوقداران برای سایر مشتریان حضوری و تلفنی، مزیتی را به رستوران خود اضافه کرده اید. این کار مخصوصا برای مشتریانی که با داشتن زمان محدود برای صرف غذا یا نوشیدنی به کافه یا رستوران شما آمده‌اند بسیار شرایط ایده‌آلی را فراهم می‌کند و این تمایز، آن‌ها را نسبت به شما وفادارتر می‌کند.

مزیت کیوسک سفارش‌گیر

از دیگر مزیت‌های داشتن «کیوسک‌های سفارش‌گیری» جذابیت چندبرابر منو است که با داشتن تصاویر بسیار با کیفیت از غذاها و نوشیدنی‌ها،اطلاعات کامل و کافی درباره هر آیتم باعث جلب توجه مشتری و انتخاب آیتم‌های بیشتر می‌شود و پس از ثبت سفارش به راحتی از طریق دستگاه پوز سیار که در کنار کیوسک قرار داده شده فاکتور خود را پرداخت می‌کند و سفارش از طریق نرم‌افزار رستورانی نصب شده روی صندوق فروشگاهی مکانیزه به‌صورت اتوماتیک برای چاپگر‌های صدور فیش در بخش‌های مختلف کافه یا رستوران شما برای آماده‌سازی ارسال می‌شود. وقتی سفارش آماده شد، مشتری از طریق پیجر مخصوص مشتری یا پیامی در قالب sms‌ مطلع می‌شود و برای دریافت سفارش خود به میز مخصوص تحویل سفارش مراجعه می‌کند.

نتیجه این راهکار جذاب با کاربری آسان و سریع برخورداری از نظم کاری بالا، پرسنل پرانرژی، مشتریان زیاد و وفادار و در نهایت سود مالی چندبرابر است.

 

تجهیزات مورد نیاز برای استفاده از کیوسک‌های سفارش‌گیر
  1. صندوق مکانیزه فروش:

( به یک یا دو دستگاه با توجه به وسعت و شلوغی مغازه «صندوق فروشگاهی مکانیزه» برای نصب نرم‌افزار تخصصی رستوران یا آبمیوه بستنی و سپس شروع یک  صندوقداری حرفه‌ای و سریع  نیاز دارید.)

  1. نرم‌افزار تخصصی رستوران:

(برای عملیات ثبت سفارش، فروش و حسابداری فروشگاه خود به یک نسخه مرکزی برای نصب روی صندوق فروشگاهی و برای هر کیوسک سفارش‌گیر به یک نسخه کیوسک نیاز دارید.)

 

  1. چاپگر صدور فیش:

(برای تحویل فاکتور فروش به مشتریان در کنار هر صندوق فروشگاهی مکانیزه به یک چاپگر صدور فیش نیاز دارید.)

  1. کشوی پول:

(برای نگه‌داری منظم مبالغ نقدی پرداخت شده در امنیت به کشوی پول در کنار صندوق فروشگاه خود نیازمندید.)

 

 

  1. چاپگر آشپزخانه شبکه:

(برای اینکه آشپز یا مسئول بار سرد یا گرم از سفارش مشتری‌ها به محض ثبت سفارش، به سرعت و دقیق مطلع شود وجود دستگاه چاپگر شبکه در بخش‌های مختلف کافه یا رستوران شما از تجهیزات واجب است.)

 

  1. کیوسک سفارش‌گیر:

(بر اساس وسعت و شلوغی مغازه‎‌تان، برای ثبت سفارش، صدور فیش و پرداخت توسط خود مشتری به یک یا دو دستگاه «کیوسک سفارش‌گیر» نیاز دارید)

 

 

  1. اکسس پوینت: (در صورت اتصال به صورت بی‌سیم)

(جهت اتصال کیوسک‌های سفارش‌گیری به صندوق و نرم‌افزار مرکزی و با توجه به فاصله کیوسک‌ها از صندوق به یک یا چند دستگاه «اکسس پوینت» برای اتصال بی‌سیم نیاز دارید.)

  1. کارتخوان بانکی:

(فروشگاه مجهز شما به صندوق‌های فروشگاهی مکانیزه و کیوسک‌های سفارش‌گیر برای هر صندوق فروشگاهی و در کنار هر کیوسک به یک دستگاه پوز سیار نیاز دارد تا عملیات پرداخت به سرعت انجام شود.)

 

  1. پیجر مشتری:

(برای هر مشتری بعد از ثبت سفارش در صندوق توسط صندوقدار یا از طریق کیوسک‌های سفارش‌گیر از طریق خود مشتری، باید یک پیجر مخصوص مشتری در نظر گرفته شود. تعداد مورد نیاز را میانگین مشتری‌هایی که در طول شبانه‌روز به کافه یا رستوران شما مراجعه می‌کنند، تعیین می‌کند.)

 

  1. پنل اس ام اسی:

( پنل اس.ام.اسی برای اطلاع دادن به مشتری جهت دریافت سفارش  یکی از بهترین راهکارهای پیشنهادی است)

 

 

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لیبل پرینتر چیست، بهترین لیبل پرینتر، خرید لیبل پرینتر

لیبل پرینتر چیست

لیبل پرینتر چیست تا بحال به برچسب‌های کوچک یا تگ­‌هایی که در برخی از فروشگاه­‌ها روی هر کالا چسبانده شده توجه کرده­‌اید؟ روی هر کدام

راهنمای خرید فیش پرینتر، راهنمای خرید چاپگر صدور فیش

راهنمای خرید فیش پرینتر

راهنمای خرید فیش پرینتر چاپ اطلاعات در کسب­ و­ کارهای مختلف نقش مهمی دارد که توسط چاپگرهای مخصوص مانند فیش پرینتر (چاپ رسید) و لیبل

بارکد اسکنر چیست

بارکدخوان چیست ؟

دستگاه بارکدخوان چیست؟ دستگاه بارکد اسکنر یا بارکدخوان یک ابزار سخت افزاری است که از یک منبع نوری، موتور پردازشگر (ENGINE)، برد واسط که با

حضور بایامکس در نمایشگاه الکامپ

حضور بایامکس در نمایشگاه الکامپ

نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و تجارت الکترونیک الکامپ (Electronics, Computer & E-Commerce) بزرگترین رویداد فناوری کشور است. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای صنعت کامپیوتر و