درباره بایامکس

بایامکس از دل همت جوانان ایرانی

و با اتکا به بیش از ۲۰ سال تجربه ی بنیانگذاران شرکت ترنا سیستم در حوزه تکنولوژی های کسب و کار متولد شده است.
از سالیان دور آرمان خانواده ترناسیستم تولید محصولاتی بود که بتوان با افتخار از آنان به عنوان محصولات ایرانی با کیفیت یاد کرد.
لذا تیم تحقیق و توسعه ترناسیستم با بررسی بیش از ۵۰ تولید کننده ی بزرگ در دنیا و با تلاش متخصصین کار آزموده ی خود اقدام به

راه اندازی خطوط تولید در کارخانه بایامکس واقع در منطقه ویژه اقتصادی پیام نمود
که هم اکنون در حال تولید محصولاتی است که نه تنها از نظر کیفیت،طراحی و طول عمر قابل رقابت با برندهای معتبر خارجی است،

بلکه با بهره مندی از تجارب گذشته، بهبودهای فنی قابل توجهی نیز در مقایسه با محصولات خارجی بدست آورده است.

ماموریت اصلی بایامکس

تولید محصولاتی نوآورانه، با کیفیت و متنوع، مطابق با استانداردهای جهانی و با هدف تامین نیاز داخل و سوس کسب سهم از بازارهای بین المللی است.

 

خانواده محصولات بایامکس

متن سربرگ خود را وارد کنید

پخش ویدیو

محمد متشرعی
مدیرعامل
پس از 20 سال تجربه اندوزی در صنعت فناوری اطلاعات و اتکاء به توان تحقیق و توسعه مان، برندی را خلق کرده ایم که نوآوری، کیفیت و بهبود مستمر در محصول و تعهد در خدمات از شاکله های درونی آن است، همیشه در تلاشیم محصولاتی فراتر از انتظار مشتریان مان عرضه کنیم و باور داریم با همت تیم پرتلاش مان و حمایت همیشگی مشتریان، شبکه توزیع و شرکاء تجاری مان می توانیم دستاوردهای شایان توجهی در حوزه افزایش بهره وری کسب و کارها ایجاد کنیم.

لیلا مدیرزارع

رئیس هیئت مدیره

بایامکس، زاده کمال گرایی، دقت به جزئیات و سخت کوشی است. ما پیشرو بودن را با پیرو بودن عوض کرده ایم و هر روز می اندیشیم که چگونه می توانیم بهتر شویم؛ پس با تمام قوا در مسیر شکوفایی قدم برمی داریم و در این مسیر از هر نقد و پیشنهادی مشفقانه ای استقبال می کنیم و مشتقانه بدنبال ایجاد و توسعه روابط تجاری بُرد بُرد و بلند مدت هستیم.

‫3/5 ‫(2 نظر)