مجموعه نمایشگاه های تخصصی بین المللی HRCC  بزرگترین رویداد در حوزه ­ی تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران، کافی شاپ، محصولات آرد و نان، قنادی و هتل در ایران است. این نمایشگاه با هدف ارتباط مستقیم خریداران و تولیدکنندگان صنعت غذا و نوشیدنی طراحی و برگزار می گردد. به طور معمول مدیران یا صاحبان رستوران­ ها، فودکورت­ ها، بیمارستان ­ها، کافی شاپ­ ها، دانشگاه ها، مراکز تفریحی–گردشگری و شرکت ها، کارخانجات بزرگی که برای کارکنان خود غذا تهیه می کنند،  از بازدیدکنندگان این نمایشگاه هستند.

یکی دیگر از ویژگی­ های نمایشگاه HRCC برگزاری کارگاه ­های آموزشی و سمینارهایی است که در جهت معرفی و آموزش تکنولوژی­ های به روز در این حوزه به صاحبان کسب و کارها تلاش می­ کند.

این نمایشگاه همچنین مرکز گردهمایی سالانه ی همه متخصصان صنعت یاد شده است و موجب آشنایی بیشتر فعالان این صنعت و کاهش ریسک سرمایه گذاری می شود.

گروه محصولات شرکت کننده در نمایشگاه HRCC

گروه محصولاتی که در نمایشگاه تخصصی بین المللی HRCC ارائه می­ شود عبارتند از:

تجهیزات رستوران

تجهیزات رستوران شامل امکاناتی است که روند پخت غذا و سفارش گیری را آسان­تر و سریع­تر می کند و می­ تواند لذت غذا خوردن را در مشتری افزایش دهد. همچنین استفاده از دستگاه­ های مدرن سفارش­گیر می­تواند سرعت ثبت سفارش را به خصوص در فست ­فودها یا فودکورت­ ها افزایش دهد و باعث افزایش مشتریان شود.

قهوه و تجهیزات کافی شاپ

تعداد کافی­ شاپ ها به دلیل استقبال مردم، روزانه در حال افزایش است. در این بازار رقابتی استفاده از دستگاه­ ها و تجهیزات مدرن که بتواند کیفیت و طعم خوب نوشیدنی را در ذهن مشتریان ماندگار بکند، یکی از اصلی ترین راهکارهای موفقیت محسوب می شود. قهوه و تجهیزات فرآوری آن یکی از گروه محصولات موجود در نمایشگاه تخصصی HRCC است.

تجهیزات آشپزخانه­ ی صنعتی

استفاده از تجهیزات مدرن در صنعت غذا و نوشیدنی، امنیت و ایمنی غذا را تامین می­کند و باعث صرفه ­جویی در زمان، منابع غذایی، منابع انرژی هایی نظیر آب، برق، گاز و منابع مالی می شود. همچنین استفاده از دستگاه ­های مدرن آشپزخانه صنعتی باعث حفظ مواد مغذی و در عین حال باعث طعم و بوی بهتر غذا می شود که می تواند رضایت مشتریان را افزایش دهد.

صنعت قنادی و کافه بیکری

کافه بیکری ها تولید کننده­ ی محصولاتی هستند که از آرد به عنوان ماده ی اولیه اصلی استفاده می کنند، مانند انواع نان ها و شیرینی های سنتی و مدرن.

تجهیزات آبمیوه و بستنی

در نمایشگاه تخصصی HRCC دستگاه های بستنی ساز و آبمیوه گیری داخلی و خارجی توسط شرکت های معتبر و مطرح ایرانی به نمایش گذاشته می شوند که از تکنولوژی های روز در تولید آنها استفاده شده است.

مواد غذایی و نوشیدنی

بازدیدکنندگانی که برای خرید و بازدید از تجهیزات و دستگاه های مربوط به صنعت مواد غذایی به نمایشگاه می­ آیند، نیازمند خرید عمده ­ی مواد اولیه غذایی و نوشیدنی هم هستند. بنابراین این گروه از محصولات نیز با هدف تکمیل و ارایه کلیه نیازهای مشتریان این صنعت در نمایشگاه تخصصی HRCC حضور دارند.

blank
حضور برند بایامکس در نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران ها و کافی شاپ HRCC

با توجه به رقابتی بودن فضای این نوع کسب و کارها یکی از مهم­ترین امکاناتی مورد نیاز اکثر صاحبان کسب و کارهای یاد شده، ترازوها و سیستم های توزین، صندوق های فروش مکانیزه، سیستم های پرداخت، سیستم های نوبت دهی و کیوسک های سفارش گیر است. بنابراین ترنا گروپ در سال 98، با هدف آشنایی هرچه بهتر و بیشتر  فعالان این صنعت با محصولات با کیفیت بایامکس در این نمایشگاه شرکت نمود و توانست حجم وسیعی از مخاطبان این نمایشگاه را با تکنولوژی های روز صنعت خرده فروشی و هوشمند سازی کسب و کار، آشنا نماید.

‫0/5 ‫(0 نظر)